wordpress themes.

Просмотры: 129

Звернення в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Наталії Костенко до мешканців Богодухівського та Краснокутського районів.

Шановні громадяни!

З 1 січня розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих у 2013 році, яка  триватиме до 1 травня.

Декларувати  доходи  це не лише конституційний обов’язок перед державою, а й ознака високої свідомості та податкової культури громадян. Адже податок на доходи фізичних осіб є одним із найвагоміших джерел наповнення місцевих бюджетів. Декларуючи доходи та сплачуючи податки,  ви робите свій  внесок у розвиток міста чи села, у якому живете, сприяєте фінансуванню важливих соціальних програм.

Декларацію подають не лише з метою декларування доходів, а й для того, щоб скористатися своїм правом на податкову знижку, тобто повернути податок з бюджету.

Бланки декларацій та консультації щодо їх заповнення можна отримати у Центрах обслуговування при органах Міндоходів області.

Хочу нагадати, що вже з минулого року декларацію можна подати через Інтернет. Для цього необхідно відвідати центри сертифікації ключів, які діють при податкових.

Мені приємно констатувати, що в цьому році 30 громадян сумлінно виконали свій громадянський обов’язок та задекларували доходи, отримані з різних джерел (іноземні доходи, подарунки, спадщину, доходи від здачі в оренду нерухомості та земельних паїв, продажу майна, інвестиційний прибуток). Загальна сума податків, визначених громадянами до сплати, склала майже 1,8 мільйонів гривень. Закликаю громадян виконати свій обов‘язок перед державою. Висловлюю щиру вдячність усім громадянам, які торік задекларували свої доходи і мають добрий намір зробити це цього року.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.