wordpress themes.

Просмотры: 131

Знайдіть розбіжності у «теперішньому» і «майбутньому»

Фахівці Богодухівської ОДПІ запрошують громадян разом поринути у поглиблений аналіз декларування «майбутнього». Адже концепція реформи покликана збудувати в майбутньому ефективну систему декларування доходів громадян. Лише враховуючи думку громадськості прийматиметься оптимальне рішення, яке задовольнить і громадян, і державу.

Під час впровадження системи обов’язкового декларування необхідно буде заповнити «Разову форму» податкової декларації. Простіше кажучи, це звіт про все майно, яке є у власності на поточний момент і з якого не будуть сплачуватись жодні податки.

До відома: якщо у «Разовій формі» податкової декларації громадянин «забув» задекларувати майно, а через 2 роки у поточній декларації – прозвітував про нього, то воно буде сприйматись як придбане і з нього доведеться сплачувати податки. Це 15%-17% від вартості.

Адже, як зазначила в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко: «Цікавість до виникнення майна та співставлення його з поточними доходами почнеться через 2-3 роки після впровадження в Україні системи обов’язкового декларування. Але і на той час перевірятимуть  не всіх, а вибірково».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.