wordpress themes.

Просмотры: 91

Змінено ставки збору за користування радіочастотним ресурсом України

З 1 квітня 2014 року ставки  збору за користування радіочастотним ресурсом України збільшено у два рази. Нові ставки збору платники повинні застосувати при нарахуванні податкових зобов’язань за квітень поточного року та поданні податкових розрахунків у травні 2014 року. Про це повідомила заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Посадовець нагадала, нові ставки встановлено Законом України від 27 березня 2014 року № 1166-VІІ «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», яким  внесено зміни до статті 320 Податкового кодексу України.

Платниками збору є загальні користувачі радіочастотного ресурсу України, визначені законодавством про радіочастотний ресурс, яким надано право користуватися радіочастотами на підставі відповідних ліцензій та дозволів.

Платники, об’єкт оподаткування, ставки, порядок обчислення і сплати збору визначено розділом ХV «Збір за користування радіочастотним ресурсом України» Податкового кодексу України.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.