wordpress themes.

Просмотры: 94

«ЗІР» збільшив можливості пошуку

Богодухівська ОДПІ звертає увагу платників, що у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Міндоходів – «ЗІР» покращилися умови пошуку інформації з питань оподаткування, митної справи, єдиного внеску та використання електронного цифрового підпису.

Ресурс «ЗІР» було створено на заміну пошукового ресурсу «База знань».

«Він дозволяє користувачам здійснювати пошук інформації по певному податку, напрямку діяльності, в т.ч. з використанням ключових слів, шляхом  перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях,  але і по відповідях на письмові звернення, які були надані із використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів. У перспективі планується запровадження інтерактивних посилань на взаємопов’язані документи» -зазначив начальник відділу ІТ та обліку платників податків Григорій Вакуленко.

Також, функціонал ресурсу передбачає можливість надання пропозицій з технічних питань його роботи шляхом використання «Форми зворотнього зв’язку», розміщеної в рубриці «Про ресурс».

Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб – портал Міндоходів (вкладинка «Інформаційно – довідковий ресурс»).

�ап��. ���<�{�ачається на дату переходу права власності на такі цінні папери до покупця, а витрати відносяться до звітного періоду, в якому визнано доходи від відчуження таких цінних паперів;

 

–         зменшення ставки податку на прибуток за операціями з цінними паперами;

–         відокремлення з обліку цінних паперів операцій з відчуження корпоративних прав в іншій, ніж цінні папери, формі;

–         доповнення переліку документів, що можуть підтверджувати доходи і витрати за операціями з цінними паперами, тощо.

Як зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична: «Ми вдячні усім громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно  сплачують податки і збори та розуміють, наскільки  принципово важливо забезпечення стабільного фінансування  місцевих громад, соціальної сфери, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.