wordpress themes.

Просмотры: 204

Затверджено схему заповнення декларації з ПДВ

«З метою правильного заповнення платниками податків податкової звітності Міндоходів розроблено схему поетапного заповнення декларації з ПДВ,» повідомила начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів Богодухівської ОДПІ Наталія Кучеренко.

Нова форма податкової декларації з ПДВ та порядок її заповнення затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 р. № 678.

Слід зазначити, що з метою надання роз‘яснень та консультацій щодо практики застосування законодавства, у Міністерстві доходів та зборів функціонує Інформаційно-довідковий департамент, який за єдиним багатоканальним телефонним номером 0-800-501-007 надає консультації з питань оподаткування всім платникам України.

Крім того, в Богодухівській ОДПІ  діють Центри обслуговування платників, де кожний громадянин може отримати у фахівців консультаційну послугу щодо застосування законодавства, заповнення декларації та ін. За січень 2014 року надано більше 500 консультацій платникам податків.

Схема поетапного заповнення декларації з ПДВ розміщено за адресою: minrd.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist/formi-zvitnosti/62974.html

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.