wordpress themes.

Просмотры: 118

Заробляєте репетиторством – подайте декларацію до підрозділів Міндоходів

На сьогодні  в нашому суспільстві популярністю користується послуга вчителя-репетитора, якого наймають батьки з метою покращення знань своїх дітей. Вчителі – репетитори ведуть підготовку дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України, якщо вчитель здійснював репетиторство у 2013 році та не був зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності,  то він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 15% та/або 17% в залежності від розміру отриманого доходу в календарному місяці.

Прийом декларацій здійснюється до 1 травня 2014 року.

«Шановні вчителі! Будьте прикладом для учнів, чесно та  свідомо виконайте свій громадянський обов’язок, задекларуйте доходи отримані від репетиторської діяльності», підкреслила заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.