wordpress themes.

Просмотры: 84

Заробляєте репетиторством – подайте декларацію до органу Міндоходів

«На сьогодні  в нашому суспільстві популярністю користується послуга вчителя-репетитора, якого наймають батьки з метою покращення знань своїх дітей. Вчителі – репетитори ведуть підготовку дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт тощо»,- зазначила заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Відповідно до Податкового кодексу України, якщо вчитель здійснював репетиторство у 2013 році та не був зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності,  то він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 15% та/або 17% в залежності від розміру бази оподаткування в календарному місяці.

Прийом декларацій здійснюється до 1 травня 2014 року в Центрах обслуговування платників Богодухівської ОДПІ в робочі дні з 9-00 до 17-00.

Шановні вчителі! Будьте прикладом для учнів, чесно та  свідомо виконайте свій громадянський обов’язок, задекларуйте доходи отримані від репетиторської діяльності.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.