wordpress themes.

Просмотры: 97

Запровадження режиму суворої економії державних коштів

З  1 квітня 2014 року  набули чинності  зміни до Податкового кодексу України, запровадження яких обумовлене необхідністю запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні, збільшення надходжень до бюджету. Про це повідомив начальник ГУ Міндоходів у Сумській області Олександр Семченко журналістів.

Зокрема, запроваджено  збільшення  ставки таких податків та зборів: плати за користування надрами для видобування корисних копалин; збору за користування радіочастотним ресурсом України; акцизного податку; екологічного податку; збору за першу реєстрацію транспортного засобу.

Крім того,  затверджено постійні основні ставки: податку на прибуток підприємств в розмірі 18%, податку на додану вартість – 20%.

Запроваджено оподаткування ПДВ операцій з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення (імпорт і постачання виробником) за ставкою 7%.

Зменшено неоподатковуваний ПДВ імпорт товарів, який переміщують у міжнародних поштових відправленнях, із 300 до 150 євро.

Базою оподаткування податком на нерухомість встановлено загальну площу об’єкта житлової нерухомості замість житлової.

Введено збір на обов’язкове державне пенсійне страхування за ставкою 0,5% при здійсненні операцій з купівлі юридичними і фізичними особами іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

Пенсійні виплати, розмір яких перевищує 10 тис. грн., будуть оподатковуватися ПДФО за ставкою 15% (17)% із суми перевищення.

Зазначені нововведення  передбачені Законом України від 31.03.2014 №1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.