wordpress themes.

Просмотры: 85

Запрошуємо школярів участі у конкурсі дитячої творчості

«Богодухівська ОДПІ  запрошує школярів міста та району, які вміють малювати, готувати відео або комп’ютерні анімації, писати оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати, вірші, взяти участь у конкурсі «Очима дитини про бюджет країни»- зазначила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики:

– художні твори;

– комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація);

– літературні твори.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх учбових закладів двох вікових категорій:

– І категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 9-11 років;

– ІІ категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 12-15 років.

Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2014 року. Лауреати та переможці конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками.

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати, звернувшись до Богодухівської ОДПІ (телефон 05758-3-33-17).

xx� in�<�{�y;line-height:normal;background:white’>Затверджено 14 Додатків до Положення, серед яких нові:

 

1) Запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗВР (додаток 11) та сам Витяг з реєстру платників ПДВ – Форма №2-ВР (додаток 12), які оформляються в паперовому вигляді. Зазначений витяг з Реєстру надається платнику податкубезоплатно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

2) Запит про отримання довідки з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗДР (додаток 13) та довідка з реєстру платників ПДВ (форма № 2 -ДР), які надаються в електронній формі. Зазначена Довідка з Реєстру надається платнику податку безоплатно протягом п’яти робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

3) Журнал анулювання реєстрації платників ПДВ – Форма №3-РЖ(додаток 4), до якого вносяться дані про розгляд заяви та анулювання реєстрації платника ПДВ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.