wordpress themes.

Просмотры: 63

Заповнюєте декларацію про доходи – уточніть свої статки

Богодухівська ОДПІ нагадує, декларування фізичними особами своїх доходів пов’язано з виконанням громадянами вимог Податкового кодексу України, відповідно до ст. 179 якого платник податку зобов’язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію).

Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2013 рік триває до 1 травня 2014 року.

Фізична особа, з метою достовірності даних декларації, може отримати відомості про себе із Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Для отримання таких відомостей можна звернутися особисто або через уповноважену особу до державної податкової інспекції за своїм місцем проживання із заявою, встановленого зразка.

Податкова інспекція протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи надає відомості із Державного реєстру про суми та джерела виплачених доходів, а також утриманих податків.

Фізичні особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання можуть звернутися за отриманням відомостей із Державного реєстру до будь-якої державної податкової інспекції. В такому разі строк видачі відомостей може бути продовжено до десяти робочих днів.

Шановні громадяни, кампанія декларування-2014 наближається до фінішу, необхідну інформацію щодо декларування можна отримати в Центрах обслуговування платників  або на суб-сайті   ГУ Міндоходів у м. Києві (www.kyiv.minrd.gov.ua) у банері «Декларуй! Україну будуй!».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.