wordpress themes.

Просмотры: 112

Законодавчі новації «з перших вуст»

Саме про Кампанію декларування – 2014 та зміни у податково-митній політиці йшла мова під час засідання «круглого столу», яке відбулося  в ГУ Міндоходів у Харківській області.

У заході взяли участь заступник начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Володимир Кизима, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Сергій Благий, начальник інформаційно-комунікаційного управління Яна Чуб, начальник управління податкового та митного аудиту Олександр Галкін, начальник відділу організації митного контролю Харківської митниці Міндоходів Геннадій Мітяєв.

Обговорити важливі питання до відомства завітали керівники та бухгалтери харківських підприємств, а також представники громадських організацій регіону. Зокрема: Голова Спілки директорів Telesens IT Едуард Рубін, менеджер з корпоративних зв’язків Філіп Морріс Україна Олександр Глущенко, регіональний менеджер Харківського офісу Європейської Бізнес Асоціації Ірина Коновалова, Президент Харківської Обласної організації «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва Оксана Колісник та інші.

Як зазначив під час свого виступу Володимир Кизима, головним вектором діяльності Міністерства доходів і зборів залишається створення для суб’єктів господарювання сприятливих умов для ведення бізнесу, а також покращення сервісу їх обслуговування.

«Спрощення процедури реєстрації платників ПДВ та єдиного податку, впровадження «Електронного кабінету платника податків», удосконалення процесу відшкодування ПДВ зразковим платникам це – неповний перелік новації, що діють з поточного року. Всі «ноу-хау» – реальні кроки назустріч бізнесу», – підкреслив посадовець.

Водночас він відмітив, що цьогорічна Кампанія декларування не зазнала суттєвих змін. І як й у минулі роки певним категоріям громадян необхідно надавати декларації про свої доходи до 1 травня. Що ж стосується тих, хто бажає компенсувати частину витрат, тобто отримати податкову знижку – зможуть надавати декларації впродовж усього року.

Особливу зацікавленість учасників «круглого столу» викликала доповідь начальника відділу організації митного контролю Харківської митниці Міндоходів Геннадія Мітяєва. Фахівець розповів про застосування електронної форми декларування при митному оформленні. За його словами, майже 97% митних декларацій вже надходять в електронному вигляді.

«Завдяки сьогоднішньому засіданню ми змогли отримати компетентні роз’яснення «з перших вуст» та дізнатися про законодавчі новації. Проведення таких заходів є вкрай необхідним», – зазначив Президент Харківської Обласної організації «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.