wordpress themes.

Просмотры: 133

За несвоєчасну сплату податкового боргу, розстроченого (відстроченого) за рішенням суду, застосовуються штрафи та пеня

Фахівці Богодухівської ОДПІ інформують: у разі надходження до контролюючого органу рішення суду, яке є підставою для розстрочення (відстрочення) сум заборгованості, та за умови відсутності факту його оскарження, контролюючий орган складає та затверджує графік погашення розстрочених (відстрочених) сум податкового боргу та повідомляє платника податків про граничні строки погашення податкового боргу, розстроченого згідно із судовим рішенням.

Якщо платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України (далі — ПКУ), такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу, передбаченого ст. 126 ПКУ. А саме: 10% суми боргу — у разі затримки до 30 календарних днів, 20% — у разі затримки більш ніж 30 календарних днів.

Крім того, згідно зі ст. 129 ПКУ, після закінчення встановлених строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Отже, за несвоєчасну сплату податкового боргу, розстроченого (відстроченого) за рішенням суду, застосовуються штрафні санкції та нараховується пеня відповідно до вимог ст.ст. 126 та 129 ПКУ.

За І кВ. 2014р. 26 платників Богодухівської ОДПІ отримали розстрочення сумм заборгрваності, на суму 183,1 тис.грн.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.