wordpress themes.

Просмотры: 157

З метою протидії корупції функціонує «Пульс»

Як розповіли фахівці управління обслуговування платників податків ГУ Міндоходів у Харківській області для визначення «гострих кутів» у відношеннях інспектор-платник у відомстві працює електронний сервіс «Пульс». Так, з початку року на «Пульс» надійшло більше 100 звернень від жителів Харківщини.

Найчастіше громадяни цікавились питаннями щодо діяльності органів Міндоходів та  ЦОПів й висловлювали свої  зауваження щодо роботи відомства –  54,9% від усіх звернень.

Окрім цього, розповіли в управлінні, телефонні запити стосувались питань звітності та реєстрації податкових накладних (19 звернень), а також порядку реєстрації платників ПДВ (17 звернень).

Звернувшись на сервіс Міндоходів, заявник протягом трьох днів отримує в телефонному режимі роз’яснення з порушеного питання.

Нагадаємо, що у випадку здійснення фахівцями органів Міндоходів протиправних дій необхідно телефонувати за номером «Пульсу» 044-284-00-07.

Подолаємо корупцію разом!

пра�C � ��вp�� лали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП.

 

Окрім цього співробітники податкової міліції на одному з харківських ринків виявили факт незаконного зберігання тютюнових виробів, на яких не було розміщених належним чином марок акцизного податку. У майбутньому підприємець збирався продавати незаконну продукцію. Лише з цієї торгівельної точки оперативники вилучили більше 2300 пачок цигарок на загальну суму близько 26 тис. грн. Відносно цього підприємця оперативники склали протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164-5 КУпАП.

«Усього з початку року співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківскій області вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму більше ніш 2,5 млн. грн. І працівники податкової міліції не збираються на цьому зупинятися,- підкреслює Олег Нарійчук. – Продаж тютюнової та лікеро-горілчаної продукції в Україні не заборонено. Але кожен підприємець, який продає підакцизні товари – чи то цигарки, чи то горілка – має пам’ятати, що усе має бути за законом».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.