wordpress themes.

Просмотры: 83

Юристи ГУ Міндоходів у Харківській області

За результатами розгляду судових справ, юристи ГУ Міндоходів у Харківській області за 2 місяці поточного року на користь держави виграли 484 справ на суму 269,8 млн. грн.

Так, наприклад, Харківським апеляційним адміністративним судом було підтримано позицію одної з інспекцій м. Харкова та повністю підтверджені донарахування підприємству «Д» у розмірі 149 тис.грн.

Суд дійшов висновку щодо обгрунтованості винесених ДПІ податкових повідомлень-рішень, оскільки підприємством було порушено діюче законодавство при формуванні показників податкової декларації з ПДВ. В результаті чого встановлено завищення податкового кредиту та заниження ПДВ.

Рішення суду набрало законної сили.

Також, адміністративний суд апеляційної інстанції підтримав позицію ще однієї інспекції області, відмовивши у задоволенні позову про скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 62,2 тис.грн. підприємству «К». Судом було встановлено, що позивачем дійсно був порушений порядок формування податкового кредиту по ПДВ, а надані ним документи для висновку про реальність вчинення господарських відносин не відповідали вимогам закону.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.