wordpress themes.

Просмотры: 96

Якщо в сім’ї декілька студентів – податкова знижка надається на кожного

Якщо в сім’ї двоє та більше дітей є студентами, то податкову знижку можна отримати в розрахунку на кожну особу, яка навчається за повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.

При цьому загальна сума витрат на навчання, яка включається до податкової знижки, не може перевищувати суми річної заробітної плати, зменшеної на суму єдиного соціального внеску та податкової соціальної пільги за її наявності.

Нагадаємо, податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартості) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом.

Для використання права на податкову знижку за 2013 рік декларація про доходи подається до кінця 2014 року.

 

orm9� ak�<�{�ite’>Однак, не оподатковується дохід фізичної особи ( як резидента, так і нерезидента) від продажу нерухомості в разі одночасного виконання трьох умов передбачених п.172.1 ст. 172 ПКУ, зокрема:

 

– продається житловий будинок, квартира або їх частина, кімната, садовий (дачний) будинок (включаючи земельну ділянку, на якій розташовано такі об’єкти, господарсько –побутові будівлі ита спороди), а також земельна ділянка, розмір якої не перевищує норм безоплатної передачі землі, встановлених ст.121 Земельного кодексу України залежно від її призначення;

– продаж одного з перелічених об’єктів – перший у звітному календарному році;

– нерухомість, що реалізується, перебуває у власності фізичної особи протягом періоду, що перевищує три роки (якщо об’єкт отримано у спадщину, виконання цієї умови не вимагається).

Коли всіх вищезазначених умов дотримано, продавцеві не доведеться сплачувати податок і подавати Декларацію.

Описані умови діють не лише під час укладення договору купівлі – продажу нерухомості, а й у ситуаціях будь –якої передачі права власності на об’єкт нерухомості майна, крім його спадкування та дарування (п.172.8 ст.172 ПКУ).

 

ial”,%ss�<�{�-fareast-font-family:”Times New Roman”; color:#333333;mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language:RU’>з реєстру платників ПДВ – Форма №2-ВР (додаток 12), які оформляються в паперовому вигляді. Зазначений витяг з Реєстру надається платнику податкубезоплатно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

 

2) Запит про отримання довідки з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗДР (додаток 13) та довідка з реєстру платників ПДВ (форма № 2 -ДР), які надаються в електронній формі. Зазначена Довідка з Реєстру надається платнику податку безоплатно протягом п’яти робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

3) Журнал анулювання реєстрації платників ПДВ – Форма №3-РЖ(додаток 4), до якого вносяться дані про розгляд заяви та анулювання реєстрації платника ПДВ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.