wordpress themes.

Просмотры: 161

Як користуватися касовими апаратами у непередбачуваних ситуаціях

Ні для кого не секрет, що розрахункові операції повинні проводитися лише через РРО. Але що робити, якщо він раптово вийшов з ладу або вимкнено електропостачання?

У цьому разі на допомогу підприємцеві прийдуть книга обліку розрахункових операцій (далі – книга ОРО) чи розрахункова книжка. При цьому інформацію слід зазначати у такому порядку:

– у графі 3 книги ОРО обліковуються розрахункові квитанції, використані під час відключення електроенергії або в період ремонту РРО;

– графи 1-5 заповнюються до початку використання розрахункової книжки;

– графи 6-8 – до початку реєстрації розрахункових операцій за допомогою РРО після його ремонту чи відновлення постачання електроенергії.

Слід зазначити, що після усунення вищезазначених обставин необхідно провести через касовий апарат операції за час роботи з використанням розрахункової книжки, окремо за кожною ставкою податку на додану вартість, після чого слід виконати Z-звіт. За потреби виконується операція „службове внесення” на суму готівки, що зберігається на місці проведення розрахунків.

Відповідні норми передбачені наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 №417, п.11 ст.3 Закону України від 06.07.1995 №265 „Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.