wordpress themes.

Просмотры: 129

Харків`яни отримали он-лайн консультації від Міндоходів України з питань декларування доходів

«Кампанія декларування доходів громадян, одержаних у 2013 році» під такою назвою  відбулась відео-конференція, організатором якої  став Секретаріат Кабінету Міністрів України за участю керівництва Міндоходів України. Харківщина – одна з трьох областей учасниць заходу. Представники впливових громадських організацій підприємців та засобів масової інформації Харківського регіону в режимі on-line отримали консультації безпосередньо від заступника Міністра доходів і зборів України Андрія Ігнатова та Директора Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб В`ячеслава Бусарєва.

Від ГУ Міндоходів у Харківській області на відеоконференції був присутній заступник начальника регіонального управління Володимир Кизима. Під час спілкування із учасниками заходу він зазначив, що практику декларування доходів громадян застосовують майже в усьому світі. Це важливий процес, який об’єднує інтереси держави та суспільства. Податок на доходи фізичних осіб – один з основних джерел наповнення місцевих бюджетів.

Під час прямого відеоспілкування  з фахівцями Міндоходів харків`яни проявили свою активну громадянську позицію та неабияку зацікавленість щодо порядку декларування доходів. Представники громадськості та ЗМІ регіону отримали відповіді на запитання, з якими до них найчастіше звертаються громадяни. Зокрема серед учасників заходу були Директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва Оксана Колісник, шеф-редактор газети «Податки та бухгалтерський облік» Олександр Голенко, головний редактор бюлетеню “Експрес-аналіз законодавчих і нормативних актів” Борис Юровський, Президент Харківської Обласної Організації «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак та Президент Спілки підприємців Харківської області Сергій Порошин. Харків`яни отримали відповіді на питання  стосовно особливостей цьогорічної кампанії декларування, щодо можливості надання податкової декларації про майновий стан і доходи через мережу Інтернет, отримання податкової знижки тощо.

Зокрема, на питання чи оподатковується дарування нерухомості, надана відповідь: оподатковується, якщо подарунок отриманий від особи не першого ступеня споріднення. При цьому, членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені. Інші члени сім’ї фізичної особи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення. Дохід у вигляді вартості отриманого як дарунок майна (кошти, майно, майнові й немайнові права), у межах, що підлягають оподатковуванню, зазначається в річній податковій декларації.

Наприкінці відеозв`язку присутні висловили подяку за організацію сучасного інформативно – комунікативного заходу, який відбувся завдяки спільним зусиллям Міністерства доходів і зборів України та його регіонального управління, органів влади і підприємницької спільноти.

«На сьогодні в Харківській області вже подано майже 900 декларацій, у яких до сплати задекларовано понад 1,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Нагадаю про те, що в 2013 році було додатково задекларовано понад 46 млн. грн. до оплати. Це є джерелом наповнення місцевого бюджету», – повідомив заступник начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Володимир Кизима під час інтерв’ю, наданого представникам ЗМІ після завершення заходу. Також він запевнив: «Всі наші зусилля спрямовані, в першу чергу, на забезпечення якісного проведення деклараційної Кампании – 2014 року, а також на подальше підвищення ступеню довіри платників до Міністерства доходів і зборів України. Ми зробимо процес декларування доходів громадянами сучасним і зручним для  громадськості».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.