wordpress themes.

Просмотры: 116

Харківщина: надходження від податку на доходи фізичних осіб збільшились майже на 235 млн. гривень

Загалом, за минулий рік, місцева скарбниця поповнилась від податку на доходи з фізичних осіб на 3 298,4 млн. гривень. Саме така сума надійшла від харківських платників, – розповів начальник ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда. У порівнянні з 2012 роком, сума надходжень збільшилась на 7,7%, що складає 234,8 млн. гривень.

Як зазначив посадовець, такого результату досягнуто передусім завдяки вдосконаленню процесу адміністрування податків і зборів, введенню нових електронних сервісів та покращення якості обслуговування суб’єктів господарювання.

Водночас, Андрій Роздайбіда підкреслив, що ріст надходжень податку на доходи фізичних осіб зумовлений також підвищенням у платників рівня культури сплати податків.

За його словами, одним із наглядних показників високої свідомості громадян щодо важливості та необхідності своєчасної сплати податків є деклараційна компанія.

Нагадаємо, що  Кампанія декларування громадянами своїх доходів та майнових прав проходить з 01.01.14 по 01.05.14. Громадянин зобов’язаний подати  податкову декларацію,  якщо протягом звітного 2013 року, зокрема, отримував:

– доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;

–  доходи, які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2013 році – 137640 грн.);

– іноземні доходи, тощо.

Слід відмітити, що в минулому році декларації про свої доходи  надали близько 38,0 тис. громадян, а місцеві бюджети отримали 47,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.