wordpress themes.

Просмотры: 115

Харківщина: майже 150 представників бізнесу в цьому році вже стали платниками ПДВ

Про це повідомили у ГУ Міндоходів у Харківській області. За даними фахівців управління ІТ та обліку платників, у січні 2014 року 142 суб’єкта господарювання стали платниками податку на додану вартість. З них, юридичних осіб – 121 та фізичних – 21.

Загалом за минулий рік на Харківщині було зареєстровано 2935 платників ПДВ.

За словами начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Андрія Роздайбіди, така кількість платників податку на додану вартість зумовлене спрощенням процедури їх реєстрації та покращенням умов ведення бізнесу в регіоні.

Нагадаємо, що з 1 січня 2014 року новостворений суб’єкт господарювання може бути добровільно зареєстрований платником ПДВ одразу після його державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування органу Міндоходів.

Окрім того, з цього року відмінено паперові свідоцтва платника ПДВ. Факт наявності суб’єкта в реєстрі платників ПДВ може бути підтверджено шляхом отримання витягу з  Реєстру про діючих платників ПДВ, який знаходиться на офіційному сайті Міндоходів:www.minrd.gov.ua. Водночас із зазначеного Реєстру можна дізнатися про скасування реєстрацій.

Як запевнили в ГУ Міндоходів у Харківській області,  оновлюватися ці данні будуть щоденно.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.