wordpress themes.

Просмотры: 67

Відшкодування шляхом оформлення облігацій внутрішньої державної позики

В умовах сьогодення, з метою забезпечення виконання зобов’язань перед платниками – Верховною Радою прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 27.03.2014 р. № 1165-VII (документ опублікований у газеті «Голос України» № 62(5812) від 02.04.2014 р. і набрав чинності з 03.04.2014 р. — з дня, наступного за днем опублікування). Завдяки цьому документу з’явилась можливість отримання відшкодування ПДВ облігаціями внутрішньої державної позики.

Платникам податку на додану вартість, у яких є задекларовані до відшкодування суми податку до першого січня 2014 року, підтверджені перевірками та не відшкодовані станом на третє квітня поточного року, відшкодування здійснюється шляхом оформлення облігацій внутрішньодержавної позики з терміном обігу п’ять років.

Оформлення відшкодування сум податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики прирівнюється до видачі платнику податку суми бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на рахунок платника податку.

Слід зазначити, що запропоноване державою отримання відшкодування ПДВ облігаціями внутрішньої позики справа суто добровільна.

Платник, у разі згоди, подає заяву про оформлення відшкодування сум податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики до контролюючого органу в якому знаходиться на обліку.

При цьому, звертаємо увагу платників, що Кабінет Міністрів України планує проводити погашення зазначених облігацій кожні півроку згідно з сумою, визначеною у купоні до облігації, з одночасним нарахуванням та виплатою відсотків за такою сумою у розмірі до 9% річних.

Тобто, погоджуючись на відшкодування облігаціями платники допоможуть в цей складний час державі та ще й отримають прибуток.

Головне управління Міндоходів у Харківській області звертається до платників, які підпадають під дію нового Закону, з проханням в найкоротші терміни звернутись до податкових інспекцій, в яких знаходяться на обліку та надати заяви про оформлення відшкодування сум податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.