wordpress themes.

Просмотры: 164

Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок

При продажі власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок, – повідомляють у Богодухівській ОДПІ.

Така довідка є підставою для невключення до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків доходів, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції.

Такою вважається продукція, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, оброблена або перероблена безпосередньо фізичною особою на відповідних земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України.

Важливо відмітити, що довідка про наявність у фізичної особи земельних ділянок безоплатно видається сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси платника протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки.

Повідомляємо, що порядок видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок та її форма (№3ДФ) затверджені Наказом Міндоходів від 17 січня 2014 року №32, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 січня 2014 року за №201/24978.

 

не� ���<�{��) від продажу нерухомості в разі одночасного виконання трьох умов передбачених п.172.1 ст. 172 ПКУ, зокрема:

 

– продається житловий будинок, квартира або їх частина, кімната, садовий (дачний) будинок (включаючи земельну ділянку, на якій розташовано такі об’єкти, господарсько –побутові будівлі ита спороди), а також земельна ділянка, розмір якої не перевищує норм безоплатної передачі землі, встановлених ст.121 Земельного кодексу України залежно від її призначення;

– продаж одного з перелічених об’єктів – перший у звітному календарному році;

– нерухомість, що реалізується, перебуває у власності фізичної особи протягом періоду, що перевищує три роки (якщо об’єкт отримано у спадщину, виконання цієї умови не вимагається).

Коли всіх вищезазначених умов дотримано, продавцеві не доведеться сплачувати податок і подавати Декларацію.

Описані умови діють не лише під час укладення договору купівлі – продажу нерухомості, а й у ситуаціях будь –якої передачі права власності на об’єкт нерухомості майна, крім його спадкування та дарування (п.172.8 ст.172 ПКУ).

 

ial”,%ss�<�{�-fareast-font-family:”Times New Roman”; color:#333333;mso-ansi-language:RU;mso-fareast-language:RU’>з реєстру платників ПДВ – Форма №2-ВР (додаток 12), які оформляються в паперовому вигляді. Зазначений витяг з Реєстру надається платнику податкубезоплатно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

 

2) Запит про отримання довідки з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗДР (додаток 13) та довідка з реєстру платників ПДВ (форма № 2 -ДР), які надаються в електронній формі. Зазначена Довідка з Реєстру надається платнику податку безоплатно протягом п’яти робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

3) Журнал анулювання реєстрації платників ПДВ – Форма №3-РЖ(додаток 4), до якого вносяться дані про розгляд заяви та анулювання реєстрації платника ПДВ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.