wordpress themes.

Просмотры: 97

Валютні цінності, доходи і майно, що знаходяться за кордоном, підлягають декларуванню

Фахівці Богодухівської ОДПІ нагадують суб’єктам підприємницької діяльності про обов’язок щоквартального декларування належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.

Декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, подається до регіонального відділення Нацбанку і  контролюючого органу за місцем знаходження суб’єкта підприємницької діяльності. При цьому, надалі такі суб’єкти   мають право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність тільки за наявності Декларації.

Згідно з Податковим кодексом за базовий звітний  період, рівний календарному кварталу, податкові декларації подаються протягом 40 календарних днів, що настають  за останнім календарним днем звітного  кварталу.

Таким чином, Декларація про валютні цінності, доходи і майно, що належать резидентові України і що знаходяться за її межами, суб’єктами підприємницької діяльності подається впродовж 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного  кварталу.

На обліку в Богодухівській ОДПІ перебуває 16 суб’єктів що декларують валютні цінності.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.