wordpress themes.

Просмотры: 76

Увага! Кампанія декларування доходів громадян триває

Декларація про майновий стан і доходи, одержані громадянами у 2013 році, подається за новою формою, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 р. №793. Вона складається з восьми розділів та семи додатків до неї, показники яких проставляються у гривнях з копійками.

У декларації та додатках не повинно бути підчисток, помарок, виправлень, дописок і закреслень.

Достовірність даних декларації та додатків до неї підтверджується власноручним підписом фізичної особи – платника податку або особи, уповноваженої на заповнення декларації.» – зазначила в.о. начальника Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко під час проведення брифінгу.

Податкова декларація подається до контролюючого органу в один із таких способів за вибором платника податку:

– в паперовій формі особисто платником або уповноваженою на це особою;

– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення – не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, (граничний термін подання річної декларації для громадян 1 травня звітного року);

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін.

В електронній формі платники податків можуть подати податкову декларацію до контролюючих органів засобами електронної пошти через Інформаційний портал Міндоходів.

Для подання податкових декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) платнику податків необхідно:

1. Отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів;

2. Завантажити з сайта Акредитованого центру сертифікації ключів програмне забезпечення – „Програмний комплекс користувача ЦСК”. Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе інструкція користувача.

3. Авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа та розпочати роботу.

Подати декларацію в електронній формі можна за допомогою сервісу «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який розміщений на веб-порталі Міндоходів в розділі «Декларування он-лайн» за адресою:http://minrd.gov.ua/incomedecl

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.