wordpress themes.

Просмотры: 60

У 2014 році до бюджету надійшло 1,6 млрд. грн. єдиного податку

Протягом січня-лютого поточного року платники єдиного податку сплатили до бюджету майже 1,6 млрд. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження від цієї категорії платників зросли майже на 20 відсотків. За два місяці 2013 року спрощенці сплатили до бюджету 1,3 млрд. гривень.

Нагадаємо, що 2013 рік приніс платникам єдиного податку низку позитивних новацій. Так, зокрема, для платників 5-ої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 2-ої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально.

Спрощенці також мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку.

Крім того, для спрощення документообігу з 2014 року платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до Реєстру.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.