wordpress themes.

Просмотры: 95

Тренінги з електронного звітування.

 «Для створення належних умов для подання звітності засобами комунікаційного зв’язку, суб’єкти господарювання проходять навчання з цих питань, а також щодо переваг електронної звітності», – зазначає заступник Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Платники податків знайомляться з інформацією про порядок отримання електронного цифрового підпису, вчаться відправляти звітність, використовуючи різні програмні продукти та накладати ЕЦП.

З початку року 300 представників бізнесу отримали безкоштовні електронні ключі в Центрах сертифікації ключів, відмітила посадовець. Під час таких тренінгів платники дізнаються також про інші електронні сервіси Міндоходів, зокрема “Електронний кабінет платника податків”. Платник може облаштувати своє персональне робоче місце, переглянути інформацію про розрахунки з бюджетом, підготувати та надіслати електронну звітність. Також, в підсистемі сервісу передбачено режим «Ведення Книги обліку доходів і витрат в електронному вигляді та формування податкової декларації».

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.