wordpress themes.

Просмотры: 95

Своєчасна сплата ЄСВ – гарантована виплата пенсій

Богодухівська ОДПІ  закликає до подання звітності засобами електронного зв’язку та нагадує, що вчасно і в повному обсязі сплачений єдиний соціальний внесок – це основа фінансування та виплати пенсій і грошової допомоги громадянам.

«Слід пам’ятати, що єдиний внесок підлягає обов’язковій сплаті, незалежно від фінансового положення платника. За порушення норм законодавства про єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до платників, на яких покладений обов’язок нараховувати, обчислювати та сплачувати єдиний внесок, застосовуються фінансові санкції (штрафи та пеня)» – зазначила начальник ОДПІ Тетяна Світлична.

Протягом січня-лютого 2014 року платниками Богодуховської ОДПІ сплачено майже 16,5 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Своєчасна сплата ЄСВ надасть можливість вчасно та у повному обсязі виплачувати пенсії. Недопущення заборгованості по виплатах пенсій – одне з важливих напрямків діяльності органів доходів і зборів.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.