wordpress themes.

Просмотры: 90

Свідоцтва платника єдиного податку – підлягає поверненню

У разі отримання витягу з Реєстру платників єдиного податку та/або при відмові від спрощеної системи оподаткування свідоцтво платника єдиного податку підлягає обов’язковому поверненню органу Міндоходів, який видавав таке свідоцтво. Оскільки свідоцтво платника єдиного податку є документом суворого обліку.

З 1 січня 2014 року реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку. Таким чином, замість свідоцтва платника єдиного податку фізична особа – підприємець, на свій запит, зможе безоплатно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку.

Видані свідоцтва платника єдиного податку підтверджують перебування фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування до отримання витягу із реєстру або внесення змін до реєстру.

Відповідна норма передбачена Законом України від 24.10 2013 № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень», який набрав чинності з1 січня 2014 року.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.