wordpress themes.

Просмотры: 529

Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність бізнесу.

Почути пропозиції щодо удосконалення податкового і митного законодавства, а також з питань єдиного соціального внеску, обговорити питання, які хвилюють платників – мета сьогоднішньої зустрічі  керівництва  Богодухівської ОДПІ з бізнесом і громадськістю.

«Від імені Міністерства доходів і зборів я хочу висловити  вдячність усім громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори. Поглиблення відвертого та конструктивного діалогу з представниками бізнес-спільноти з метою створення сприятливого бізнес клімату – один з напрямів роботи нашого Міністерства, відповідно до Стратегічного плану розвитку відомства до 2018 року, –  звернулася до присутніх заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко. – Міністерство системно працює над спрощенням процедур сплати податків. Зменшення документації, скорочення звітності, прискорення формальностей, розвиток електронних сервісів – усе це дає змогу платникам економити час і, відповідно, робить умови ведення бізнесу комфортнішими».

Учасники зустрічі обговорили питання щодо розвитку податкового та митного сервісу, встановлення партнерських стосунків з громадянами та бізнесом.

Представники бізнесу надали конкретні пропозиції для внесення змін до Податкового кодексу України.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.