wordpress themes.

Просмотры: 139

Суб’єкти господарювання отримали можливість складання податкової накладної в електронній формі

«З 1 березня п.р. вступив в дію наказ Міндоходів України від 14.01.2014 № 10, яким затверджена нова форма податкової накладної і новий Порядок її заповнення. Згідно п. 2 наказу суб’єкти господарювання отримали можливість складання податкової накладної в електронній формі», – повідомина начальник управлірння оподаткування та контролю окремих о’єктів і операцій Наталія Кучеренко.

Перевагами такого способу складання податкової накладної є:

– електронна податкова накладна не вимагає роздрукування і направляється покупцю в електронному вигляді;

– виключається неспівпадіння підписів на податковій накладній, складеній в паперовому вигляді, і в квитанції, підтверджуючій реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних;

– електронна податкова накладна обов’язково реєструється в Єдиному реєстрі податкових накладних незалежно від обсягу операцій і виду товарів, що поставляються.

Нагадуємо, статтею 201 Податкового кодексу України  передбачено, що платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою і скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) в електронній формі з дотриманням умови реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи і умови реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної в паперовому вигляді не є обов’язковим.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.