wordpress themes.

Просмотры: 146

Строки сплати єдиного внеску роботодавцями

  • Роботодавці сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не пізніше 20 числа наступного місяця.
  • У разі якщо останній день сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.
  • Таким чином, останній день сплати роботодавцями єдиного соціального внеску за лютий 2014 року припадає на 20 березня.
  • При цьому, під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, одночасно з видачею зазначених сум, роботодавці зобов’язані сплачувати нарахований на ці виплати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі). Виняток складають випадки, якщо нарахована сума ЄСВ вже сплачена у вказані вище строки. Або за результатами звірення платника податку з контролюючим органом за платником визнана переплата єдиного внеску, сума якої перевищує суму внеску, що підлягає сплаті, або дорівнює їй.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.