wordpress themes.

Просмотры: 76

Станьте власником електронного підпису

Розвиток сучасних IT-технологій робить комфортними звичайні речі. Йдеться про можливість подання податкової звітності в електронній формі.

Богодухівська ОДПІ запрошує звернутися до Акредитованого центру сертифікації ключів, або Центру обслуговування платників та отримати посилені ключі електронного цифрового підпису. Процедура їх отримання займає не більше 15 хвилин.

Отримати послугу електронного цифрового підпису можуть органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації всіх форм власності, інші суб’єкти господарської діяльності та фізичні особи, і до того ж ця послуга безкоштовна.

Ключ електронного цифрового підпису надає можливість звітувати або подавати декларації в режимі он-лайн не лише до органів податкової, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

Крім того, електронні ключі дають можливість експортерам та митним брокерам подавати митні декларації до оформлення в електронному вигляді через мережу Інтернет.

Для всіх клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів електронний цифровий підпис надається строком дії до двох років.

«За І квартал 2014 року по Богодухівській ОДПІ отримано більше 300 цифрових підписів. Їх власниками стали юридичні особи, підприємці, а також фізичні особи.», – зауважує заступник начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.