wordpress themes.

Просмотры: 148

Щодо надання роз’яснень по заповненню звітності з з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фахівці Богодухівської ОДПІ повідомляють, що органи Пенсійного фонду України  надають роз’яснення  щодо заповнення таблиць 5-9 додатку 4, всіх таблиць додатку 5, 6 та 7 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (лист Пенсійного фонду України від 04.03.2014 № 5788/05-10).

Крім того зазначеним листом звертається увага, що фізичні особи – підприємці, у тому числі ті. які обрали спрощену систему оподаткування та які забезпечують себе роботою самостійно, формують та подають звіт самі за себе один раз на рік згідно з додатком 5.

У разі, якщо вищезазначені особи одночасно бажають брати участь на добровільних засадах у одному із видів загальнообов’язкового державного страхування, вони формують та подають відповідні таблиці додатку 5 із зазначенням видів страхування з обов’язковим заповненням реквізитів:

№ договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

Дата укладання договору;

Дата початку дії договору;

Дата закінчення дії договору;

Дата розірвання договору.

У графі “Розмір єдиного внеску” відображається розмір єдиного внеску, встановлений Законом України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” – 34,7%, а у разі прийняття добровільної участі у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні з тимчасової втрати працездатності – 36,6%, у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні від нещасного випадку на виробництві – 36,21%, у всіх видах загальнообов’язкового державного соціального страхування – 38,11 %.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.