wordpress themes.

Просмотры: 104

Щоб отримати витяг з реєстру платників ПДВ ¬¬¬– потрібен запит!

Фахівці Богодухівської ОДПІ нагадують, що запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ за формою № 1-ЗВР подається особисто платником податку на додану вартість або уповноваженою на це особою або надсилається поштою до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника податків. Форма такого запиту затверджена наказом Міндоходів України від 16.01.2014 р. № 26 «Про затвердження Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість».

У запиті зазначаються критерії пошуку відомостей у реєстрі платників ПДВ (індивідуальний податковий номер платника ПДВ або податковий номер платника податків), а також спосіб отримання витягу з реєстру (поштою або безпосередньо в органі доходів і зборів).

Витяг з реєстру платників ПДВ за формою №2-ВР формується за відповідним критерієм пошуку та містить відомості з реєстру, які є актуальними на дату формування витягу.

У витязі зазначають:

– найменування або прізвище, ім’я та по батькові платника;

– індивідуальний податковий номер платника ПДВ;

– дату реєстрації платником ПДВ;

– перелік видів діяльності сільськогосподарського підприємства, на які поширюється дія спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства;

– дату внесення запису про види діяльності.

Витяг надається безоплатно протягом двох робочих днів від дати надходження запиту.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.