wordpress themes.

Просмотры: 74

Розрахунок № 1 ДФ – звітуємо за новою формою

Фахівці богодухівської ОДПі інформують: Наказом Міндоходів  від 21 січня 2014 року №49затверджено форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум  доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого   з них податку.

З введенням в дію Наказу №49, з 01.04.2014 року,  втратив  чинність наказ ДПА України від  24 грудня 2010 року №1020.

Форма Податкового розрахунку ф.1ДФ, затверджена наказом №49, відрізняється від попередньої відсутністю реквізиту “Сума податкового боргу станом на 01.01.2011 (грн., коп.).

Звертаємо увагу, що у зв’язку із внесенням змін до  Податкового кодексу України (далі – Кодекс) внесено зміни до Довідника ознак доходів фізичних осіб, який доповнено новими ознаками доходів.

Зміни у  Порядку подання Податкового розрахунку ф.1ДФстосуються  способів його подання.

Так, Податковий розрахунок ф.1ДФ, затверджений Наказом №49, подається податковими агентами в один із таких способів:

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо використання електронного цифрового підпису відповідальної особи податкового агента у порядку, визначеному законодавством;

– на паперовому носії разом з електронною формою на електронному носії інформації;

– на паперовому носії, якщо кількість рядків у податковому розрахунку не більше п’яти.

В один із таких способів у вигляді окремої порції подається Податковий розрахунок ф.1ДФ за відокремлений підрозділ юридичної особи, який  не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету.

Податковий розрахунок ф.1ДФ подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий Податковий розрахунок за календарний рік не подається.

Перший раз Податковий розрахунок за формою, затвердженою Наказом №49,  подається за звітний період – І квартал 2014 року.

У разі подання уточнених  Податкових розрахунків ф.1ДФ за звітні періоди з 01.01.2011 року по 31.12.2013 доходи  відображаються за ознаками, які діяли в редакції Наказу №1020.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.