wordpress themes.

Просмотры: 106

Розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності

Якщо договір оренди земель державної та комунальної власності підлягає поновленню і платник продовжує користуватися такою земельною ділянкою після закінчення строку дії договору оренди та не отримав письмового заперечення від орендодавця щодо використання земельної ділянки, то до поновлення у встановленому порядку договору оренди земельної ділянки такий платник буде сплачувати орендну плату відповідно до умов попереднього договору, але не нижче розміру, встановленого пп. 288.5.1 п. 288.5 ст. 288 Податкового кодексу.

Підпунктом 288.5.1 пункту 288.5 статті 288 Кодексу встановлено, що  розмір орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою для земель сільськогосподарського призначення – розміру земельного податку,  для інших категорій земель – трикратного розміру земельного податку,  та не може перевищувати, зокрема, для інших земельних ділянок, наданих в оренду, – 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

Про це зазначено в Узагальнюючій податковій консультації щодо орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, яку затвердило Міністерство доходів і зборів України наказом від 16.01.2014 N 25.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.