wordpress themes.

Просмотры: 70

Реєстрація фізичних осіб за новими правилами

Нещодавно набрав чинності наказ Міністерства доходів і зборів України від 10 грудня 2013 року «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків».  Прийняття цього наказу зумовлене прийняттям Закону України від 04 липня 2013 року № 404 – VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України  у зв`язку з проведенням адміністративної реформи».

Зазначеним наказом визначено порядок реєстрації фізичних осіб у Державному реєстрі, обліку осіб які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера, подання заяви про зміну даних, що вносяться до облікової картки, тощо.

У Положенні передбачено порядок повідомлення фізичних осіб – суб`єктів персональних даних про мету збору персональних даних у Державному реєстрі.

Також, надано право для фізичних осіб – іноземців та осіб без громадянства, які мають довідку на постійне проживання або посвідку на тимчасове проживання в Україні, реєструватись платниками податків у податкових інспекціях, що відповідають місцю проживання в Україні, зазначеному у посвідці.

 

Довідково: наказом Міністерства фінансів України від 10 грудня 2013 року № 1048 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 06 листопада 2012 року № 1147 «Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків».

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.