wordpress themes.

Просмотры: 94

Репетитори, легалізуйте свій дохід!

Піклуючись про майбутнє своєї дитини, батьки, безсумнівно, хочуть для неї найкращого. А тому, щоб гідно підготуватися до ЗНО, звертаються за послугами до репетиторів.

На сьогодні репетиторство – це та сфера, яку досить важко контролювати і ні для кого не секрет, що для вчителів надання репетиторських послуг є додатковим джерелом доходу. А тому залишається лише сподіватися на порядність таких громадян.

Негласна статистика свідчить, що заробіток від подібного виду діяльності може сягати від 50 грн. за годину заняття. Відповідно за півроку домашнє репетиторство може принести від 2500 до 7000 гривень доходу, що виплачується виключно  «у конверті».

Громадяни, що надають послуги в якості репетиторів, можуть досить просто легалізувати свій дохід, добровільно сплативши податки. Окрім того, репетитор, що забезпечує себе роботою самостійно, може сплачувати додаткові кошти до майбутнього пенсійного забезпечення.

Начальник управління доходів і зборів фізичних осіб Богодухівської ОДПІ Тетяна Ладуренко  запроcила громадян зазначеної категорії задекларувати свої доходи до 1 травня 2014 року. Відтепер це можна зробити і в електронному вигляді. Достатньо лише отримати безкоштовний електронний ключ в Акредитованому центрі сертифікації ключів Міндоходів та мати підключений до Інтернету комп’ютер.  Фахівці інспекції чекають на Вас у Центрі обслуговування платників податків за адресою м.Богодухів, вул. Міліцейська 2-а.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.