wordpress themes.

Просмотры: 88

Реформа адміністрування єдиного соціального внеску: ще один крок

« Міністерство доходів і зборів планує вже найближчим часом  впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску,» –  зазначила в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко.

З метою створення сприятливих умов, а також зменшення витрат часу, пов’язаних із заповненням та поданням податкової звітності, на сьогодні Міністерством проводиться робота щодо об’єднання звітності податкового розрахунку сум доходу, нарахованого  на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за формою N 1ДФ та звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .

Розроблено кілька варіантів об’єднання звітності, які виносяться на обговорення із громадськістю. На розсуд підприємців виносяться два варіанти: приєднання відомостей про сплату ЄСВ до загальної декларації про доходи або, навпаки, внесення записів про нарахування ПДФО до звітності зі сплати єдиного внеску.

Об’єднання звітності – це черговий крок у рамках реформи адміністрування єдиного соціального внеску, яка почалася з передачею в 2013 році  функції від Пенсійного фонду до Міністерства доходів і зборів України. В майбутньому Міністерство також планує розширити можливості для подання об’єднаної звітності в режимі он-лайн.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.