wordpress themes.

Просмотры: 95

Проведено брифінг за участі начальника Богодухівської ОДПІ

Було розглянуто наступну тему: «Кампанія декларування – 2014».

Богодухівська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року

Термін подання річних податкових декларацій про майновий стан та доходи встановлено до 1 травня 2014 року.

В ході брифінга, начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична також нагадала про право подати декларацію для отримання податкової знижки.

До податкової знижки включаться фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами.

Для зручності платників податків податкову декларацію про майновий стан та доходи можливо подати в електронному вигляді. Для отримання електронних ключів та консультацій щодо заповнення декларацій про доходи громадяни можуть звернутися до Центру обслуговування платників Богодухівської ОДПІ.

На завершальному етапі брифінгу Тетяна Олександрівна зазначила, що добровільне декларування своїх доходів – це демонстрація взаємної довіри та партнерських відносин між платниками податків та державою. Декларуючи доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій індивідуальний внесок у добробут своєї держави. Кожен громадянин має розуміти свої зобов’язання перед державою, і зобов’язання держави – перед ним.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.