wordpress themes.

Просмотры: 113

Проценти нараховані на банківський рахунок не оподатковуються

Доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок не відображаються фізичними особами у декларації про майновий стан і доходи під час декларування ними доходів за 2013 рік. Такі доходи будуть включатися до складу загального річного оподатковуваного доходу з 1 січня 2015 року.

Водночас з 1 січня 2015 року до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку не включатиметься:

– доходи, отримані платником податку у вигляді процентів, що нараховані на цінні папери, емітовані Міністерством фінансів України та на боргові зобов’язання Національного банку України;

– доходи у вигляді процентів на поточні банківські рахунки, за якими на користь фізичних осіб здійснюються виключно виплати заробітної плати, стипендій, пенсій, соціальної допомоги та інших передбачених законом соціальних виплат.

Включення доходу до складу загального річного оподатковуваного доходу платника податку у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок передбачено пп. 164.2.8 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу України, а абзац шостий п.1 р.ХІХ «Прикінцеві положення» Податкового кодексу визначає момент набрання чинності вказаної норми.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.