wordpress themes.

Просмотры: 68

Про тонкощі звітності електронкою платникам Богодухівської ОДПІ розповідають під час тренінгів

В Центрі обслуговування платників ОДПІ кожного тижня проводяться тренінги для суб’єктів господарювання з питань правильного використання посилених сертифікатів відкритих ключів та електронних сервісів Міндоходів України.

Фахівці інспекції роз’яснюють платникам податків переваги подання звітності в електронному вигляді. Під час тренінгів представники бізнесу знайомляться з інформацією про порядок отримання електронного цифрового підпису, вчаться заповнювати звітність, використовувати різні програмні продукти та накладати ЕЦП.

Також в ході тренінгів платники отримують відповіді на питання щодо необхідності переукладення договору «Про визнання електронних документів» у разі закінчення дії договору та специфіки подання звітності з єдиного соціальному внеску до органів Міндоходів тощо.

– Договір дійсний до закінчення терміну дії посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо платник податків подає до органу доходів і зборів нові посилені сертифікати ЕЦП, цей договір вважається пролонгованим до закінчення терміну дії нових посилених сертифікатів ключів. Таким чином, переукладати договір після закінчення його дії немає необхідності, – зазначила в.о.начальника Богодухівської ОДПІ Валентина Жилко.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.