wordpress themes.

Просмотры: 121

Про сервіси Міндоходів та зміни податкового законодавства – під час зустрічі з представниками громадських інституцій та суб’єктами бізнесу

Фахівці Богодухівської ОДПІ ініціювали зустріч з представниками громадських інституцій та суб’єктами малого і середнього бізнесу. Питання, що були винесені на обговорення, стосувались особливостей подання звітності до контролюючих органів в електронному вигляді, новацій в оподаткуванні, роботи сервісів Міндоходів.

За словами в.о. начальника Богодухівської ОДПІ Валентини Жилко, сьогодні актуальним у роботі Міністерства, серед іншого, є розвиток та вдосконалення електронних сервісів. Тож присутнім повідомили, що вже з 1 січня поточного року ті платники, які мають ключі електронного цифрового підпису, можуть скористатись новим сервісом «Електронний кабінет». Електронний кабінет – це захищений, персоналізований та безпечний електронний сервіс, який надає безконтактні способи взаємодії платника податків та Міністерства доходів і зборів з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. За його допомогою можна готувати, заповнювати та надсилати податкову звітність в електронному вигляді. Разом з тим, платнику надано можливість переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом.

Крім того, під час заходу йшла мова про основні зміни податкового законодавства, а саме: зменшення ставки податку на прибуток до 18 відсотків, особливості подання звітності з податку на прибуток та податку на додану вартість. Увагу присутніх було також акцентовано на зміні основних показників, необхідних в роботі суб’єктів господарювання: податкової соціальної пільги, добових, ставок єдиного податку та розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.