wordpress themes.

Просмотры: 69

Про проведення цьогорічної кампанії декларування та концепції загального декларування доходів громадян

Питанням удосконалення системи адміністрування податків, адміністративних послуг, подання звітності за принципом “єдиного вікна”, новацій сервісу Міндоходів “Електронний кабінет платника податків” був присвячена зустріч в.о. начальника Богодухівської ОДПІ Валенитни Жилко з представниками малого та середнього бізнесу.

“Електронна звітність – це вибір, який сьогодні  доступний кожному. Адже посилені сертифікати електронних ключів можна оформити цілком безкоштовно. Вони дають можливість подавати звітність у електронному вигляді зі свого робочого місця чи дому не лише до територіальних органів Міндоходів, а і до органів державної статистики та Пенсійного фонду.  Крім цього, такі ключі використовуються для роботи в “Електронному кабінеті платника податків” – наголосила Валентина Жилко.

Під час зустрічі відбувся активний діалог по колу питань, які цікавлять підприємців: роз’яснення окремих норм податкового і митного законодавства, питання подання разом з декларацією з податку на прибуток фінасової звітності, проведення цьогорічної кампанії декларування та концепції загального декларування доходів громадян тощо.

Учасники засідання мали змогу безпосередньо звернутись до керівництва податкової інспекції, обговорити проблеми, висловити свої побажання та отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Присутні підтримали ідею подання декларації про доходи за минулий рік кожним працюючим громадянином України. Для спрощення  документообігу платників ПДФО та ЄСВ присутніми запропоновано впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску, а саме   внесення записів про нарахування ПДФО до звітності зі сплати єдиного внеску.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.