wordpress themes.

Просмотры: 79

Правила ведення бізнесу спрощуються

В.о начальника Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко провела чергову зустріч з представниками бізнесу та громадськості району.

Спільно було проаналізовано виконання  завдань з наповнення бюджетів  у 2013 році, обговорено шляхи удосконалення співпраці між органами місцевої влади та платниками податків. Адже створення якісних і комфортних умов для клієнтів, розвиток партнерських  відносин з громадянами та бізнесом є пріоритетним напрямом розвитку Міндоходів, визначених стратегічним планом  на 2013-2018 роки.

Учасники зустрічі ознайомились із внесеними зміни до Податкового кодексу Законом України від 24.10.2013р.№657, які спрощуть ведення бізнесу  та сприять розвитку підприємництва.

Позитивно сприйняті платниками податків зміни, передбачені Законом, що при відображенні у звіті за ф.№1-ДФ результатів перерахунку податку на доходи, штрафи не застосовуватимуться, тобто за не нарахування, не утримання або несплату податку на доходи фізичних осіб, які самостійно виявлені податковим агентом і відображені в уточнюючому розрахунку, не штрафуватимуть.

Відмінено свідоцтва про реєстрацію платників ПДВ та єдиного податку. Їх замінює виписка з реєстру платників податку на додану вартість та реєстру платників єдиного податку. Реєстри таких платників незабаром будуть розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України і оновлюватимуться щоденно.

Заповнювати фінансову звітність за тимчасовими та постійними податковими різницями стало правом, а не обов’язком платників податків. Нематеріальні активи з невизначеним строком використання в податковому обліку амортизуватимуть за рішенням платника від 2 до 10 років.

Скорочено термін повідомлення банками податкових органів про відкриття або закриття рахунків платників податків від 3-х робочих днів до не пізніше ніж на наступний робочий день з дня відкриття або закриття рахунків.

З обов’язкових реквізитів податкової накладної  виключено номер і дату митної декларації, тобто такі реквізити в податковій накладній не будуть заповнюватися. За ненадання покупцю податкової накладної або порушення порядку її заповнення та реєстрації в Єдиному реєстрі, продавець має право поскаржитися на контрагента протягом 60 календарних днів, наступних за граничним терміном подання податкової декларації за відповідний звітний період.

Вказані нововведення і запровадження сервісів для платників будуть сприяти покращенню ведення бізнесу та наповненню бюджетів.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.