wordpress themes.

Просмотры: 103

Права та обов’язки «єдинників» при оформленні продажу товарів

Приватні підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють готівкові розрахунки з покупцями, не ведуть касову книгу та не виписують прибуткові касові ордери.

Разом з тим, суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані надавати покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця з метою виконання вимог Закону України від 12 травня 1991 року № 1023-ХІІ «Про захист прав споживачів».

Такий порядок розрахунків предбачено  п.15 ст.3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами і доповненнями.

 

проj� ���<�{��нів з дня вручення такого повідомлення.

 

 

& ;a�<�{�white’>Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2014 року. Лауреати та переможці конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками.

 

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати, звернувшись до Богодухівської ОДПІ (телефон 05758-3-33-17).

xx� in�<�{�y;line-height:normal;background:white’>Затверджено 14 Додатків до Положення, серед яких нові:

 

1) Запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗВР (додаток 11) та сам Витяг з реєстру платників ПДВ – Форма №2-ВР (додаток 12), які оформляються в паперовому вигляді. Зазначений витяг з Реєстру надається платнику податкубезоплатно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

2) Запит про отримання довідки з реєстру платників ПДВ – Форма №1-ЗДР (додаток 13) та довідка з реєстру платників ПДВ (форма № 2 -ДР), які надаються в електронній формі. Зазначена Довідка з Реєстру надається платнику податку безоплатно протягом п’яти робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту.

3) Журнал анулювання реєстрації платників ПДВ – Форма №3-РЖ(додаток 4), до якого вносяться дані про розгляд заяви та анулювання реєстрації платника ПДВ.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.