wordpress themes.

Просмотры: 94

Працює електронний сервіс «Реєстр страхувальників»

Фахівці Богодухівської ОДПІ повідомляють, що на офіційному сайті міністерства доходів і зборів України запрацював новий сервіс «Реєстр страхувальників».

Відтепер платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати найменування чи прізвище, ім’я та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Інформація з реєстру страхувальників оновлюватиметься щодекадно до 1, 11 та 21 числа кожного місяця.

Скористатися сервісом можна на офіційному веб-порталі Міндоходів за посиланням www.minrd.gov.ua/esv.

Крім того нагадуємо, що  фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

«Особи, які бажають взяти добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, подають до податкової інспекції за місцем проживання заяву в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування. В строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору»,- підкреслив начальник відділу ІТ та обліку платників Григорій Вакуленко.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.