wordpress themes.

Просмотры: 88

Порядок сплати єдиного внеску фізичними особами-«спрощенцями»

Фізичні особи-підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплачують єдиний внесок за періоди, в яких вони були платниками єдиного податку. Це відбувається незалежно від того, отримували вони дохід у цей період чи ні.

Для зазначеної категорії платників єдиний внесок нараховується у розмірі 34,7% на суми, що визначаються ними самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Порядок сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування визначено Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України 09 вересня 2013 року № 455, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2013 року за № 1622/24154.

0cm;ma�c -o�� @� 1pt;text-align: justify;line-height:normal;background:white’>В свою чергу, представники бізнесу відзначили, що необхідно забути різні політичні та інші амбіції і консолідуватися. Окрім цього, від влади вони чекають гарантій і вироблення спільної позиції з низки питань.

 

Підсумовуючи зустріч-нараду, представники влади підкреслили, що всі пропозиції були почуті, у подальшому – все обговорене проаналізують та врахують для впровадження у роботі.

 

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.