wordpress themes.

Просмотры: 88

Поповнення Місцевого бюджету від надходжень єдиного податку

Як зазначила в.о. начальника Богодухівської ОДПІ Наталія Костенко під час проведення пресс-конференції для ЗМІ: «Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність бізнесу. Навіть в умовах політичної кризи ми втримали стабільну динаміку платежів. До соціальних фондів спрямовано в січні 2014р.- 8,4 млн.грн. єдиного соціального внеску, за 2013рік – 108,4 млн.грн.

Я також вдячна громадянам і роботодавцям, які сумлінно перераховують  платежі, в першу чергу, податок на доходи фізичних осіб, до місцевих бюджетів. У січні  надходження до місцевих бюджетів склали  3,7 млн. грн., за 2013рік – 55,1 млн. грн.»

Одним із основних факторів, що позитивно впливають на зріст надходжень до Місцевого бюджету є позитивні новації для платників єдиного податку. Зокрема, для платників 5-ї групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7% до 7% та 5% відповідно, а для 2-ї групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально як було раніше. Крім того, незабаром підприємці зможуть вести книгу обліку доходів та витрат в електронному вигляді. Маючи електронний ключ, платники зможуть автоматично заповнювати на підставі даних книги податкову звітність та направляти її в режимі он-лайн.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.