wordpress themes.

Просмотры: 109

Поліпшення стосунків між податківцями і бізнесом – один з головних напрямків роботи

Успішна робота інспекції неможлива без порозуміння з платниками податків і зборів. Саме для цього керівництво БогодухівськоїОДПІ постійно проводить особисті зустрічі з представниками бізнесу, юридичними і фізичними особами – підприємцями міста та району.

Днями начальник інспекції Тетяна Світлична провела зустрічі з керівниками та посадовими особами окремих підприємств Богодухівщини. Учасники зустрічей обговорили питання адміністрування податку на прибуток, податку на додану вартість, єдиного соціального внеску. Але не залишились без уваги також питання щодо нових податкових сервісів та переваг електронного звітування.

«За електронним звітуванням  майбутнє. Це зручно, швидко, це можливість негайно провести перевірку правильності заповнення звітності. Від платника потрібне тільки бажання застосовувати цей сервіс. Наша інспекція готова надати всі необхідні послуги – технічні, консультативні», – відзначила Тетяна Олександрівна.

Добросовісна робота підприємців і бізнесменів – це результат взаємної довіри і поліпшення стосунків між податківцями та бізнесом. Мета подальшої роботи визначена – забезпечення бюджетних надходжень та максимальне підвищення якості послуг для платників податків.

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.