wordpress themes.

Просмотры: 111

Подавати декларацію про майновий стан і доходи потрібно за місцем реєстрації.

В ході зустрічі з представниками ЗМІ начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична зазначила, що Кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2013р. розпочалася з 1 січня 2014року. Термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи для платників податку на доходи фізичних осіб встановлено до 1 травня 2014р.

«Богодухівською ОДПІ  визначено основний орієнтир цьогорічної деклараційної – це залучення якомога більшої кількості громадян до декларування своїх доходів, кошти з яких, надійдуть до бюджету й будуть спрямовані на соціальне забезпечення наших співвітчизників,»- підпкеслила посадовець.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає згідно з нормами Податкового кодексу України у разі отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався; доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності) та отримання іноземних доходів.

Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. У 2014 році платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2013 року, податкову декларацію можуть подати впродовж всього року.

За підсумками минулорічної деклараційної кампанії до органів Міндоходів області декларації про майновий стан і доходи подали 31 тис. жителів регіону. Всього до місцевих бюджетів за підсумками кампанії-2012 платники перерахували майже 30 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та отримали податкової знижки  на 6,3 млн. грн.

«Кожна людина повинна пам’ятати: на податках тримається вся соціальна сфера – освіта, культура, медицина. Закликаю всіх декларувати свої доходи та вчасно сплачувати податки, бо від цього залежить

 добробут нашого району, держави» – підкреслила Тетяна Олександрівна

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.